Nedávno v době pandemie coronaviru jsem byl nucený se přestěhovat v Opavě z bytu do bytu. Všechno bylo takové rychlé, ale povedlo se a nyní bydlím v novém bytečku a jsem spokojený. Jelikož ale pracuji z domova, potřeboval se do nového bytu, který současně využívám jako kancelář, zapojit i rychle internet. Výhodou bylo, že zde kdysi už internet byl zavedený a byl jen odpojený. Od majitele jsem zjistil kontakty na provozovatele internetu a hned mu brzy zavolal.

Pan Čáblík ze společnosti MainNET OPAVA je profesionál každým coulem. Již po telefonu mě velice kvalifikovaně vyslechl a probrali jsme všechny důležité aspekty nového připojení k internetu. Nenechal mě dlouho čekat a druhý den se dostavil do bytu, kde vyzkoušel nový seto box za vynikající cenu a napojil kabel, WIFI a internet spolu s počítačem do jednoho okruhu. Vynikající přenosová rychlost a cena 300 Kč za měsíc. Jeden měsíc na vyzkoušení zdarma, takže faktura přišla nyní až za 2 měsíce skoro, od té doby, co tu pan Čáblík byl. Celou dobu nebyl s internetem žádný problém, videa a filmů si můžete prohlédnout neomezeně bez sekání internetu za vynikající cenu. Drobné úpravy v bytě při napojení antén provádí živnostník zdarma. 

Jak bych jednání živnostníka krátce zhodnotil? Profesionální, vstřícné, odborné, za vynikající ceny, kvalitně a rychle. Doporučuji i Vám. 

Jaké služby specialista dále poskytuje?

Zajišťuje připojení domácností, firem a institucí k síti internet pomocí bezdrátové technologie v nelicencovaných pásmech 5 - 80GHz

Nabízí konzultace, měření signálu a návrh řešení vašeho připojení ZDARMA

Poskytuje plnou podporu VOIP technologií

Zabývá se maloobchodním prodejem PC, notebooků a jejich komponentů

Nabízí prodej spotřebního materiálu pro tiskárny

Provádí správu sítí, odvirování PC

Poskytuje konfigurace a instalace SW a H

Nabízí komplexní řešení dodávek a správy IT technologií a audiovizuální techniky pro školy, příspěvkové organizace apod.

Kde si služby můžete objednat? 

Martin Čablík,

Hobzíkova 2567/35,

746 01 OPAVA,

Email: martin.cablik@mainet.cz,

Mobil:+420 777 051 300,

web: http://www.mainet.cz/Facebook