Ačkoliv jsem dobrý řidič musím se pochválit, je pravda, že jsem výměnu oleje zanedbal a na vlastnostech motoru za jízdy již byly znát nedostatky z tohoto opomenutého úkonu. Přešvihl sem to tak o 3 tisíce. 

Jelikož nejsem v Opavě dlouho, dal sem na doporučení jednoho místního živnostníka, který pro mě něco dělal a oslovil neznačkový soukromý servis, který se nachází kousek od centra. 

S provozovatelem jsme se domluvili po telefonu, kdy vozidlo přistavím. Velice ochotné a vystřícné jednání po telefonu, na které musím upozornit. Ne všichni majitelé servisu jsou tak ochotni podávat odpovědi na otázky, jako tento profesionál. 

Termín byl stanoven pouze za 2 dny. Vozidlo převzal technik ráno a já mu zadal výměnu oleje a prasklé žárovky. Když jsem se zeptal, kdy to bude hotové, bylo mi řečeno, že odpoledne časně po obědě.. přitom to nevypadalo, že by v servise měly nedostatek zákazníků, bylo "rozděláno" cca 5 aut .. 

Odpoledne už čekal můj krasavec před garáží. Byla nachystána faktura a detailně byly popsány úkony, které byly na vozidle provedeny. Technik se mnou navíc prošel drobné nedostatky na autě zjištěné jejich zkušební jízdou. Byly mi doporučeny doby nějakých nutných oprav. Na Žárovku nezapomněli též .. 

Je pravda, že interiéry servisu odpovídají levnějšímu pronájmu budovy umístěné mimo centurum, ale když se podíváte na vybavení, pochopíte zkušeně, že nebudete o kvalitu v požadavcích na materiály o nic připraveni .. 

A jsou to fandové do starých českých aut celý personál. Škoda Favorit Pickup v moderním designu a starý dobrá ČZ na fotkách níže, by byly možná i k prodeji .. 

Odpoledne jsem jel svůj Peugeot 206 CC vyzkoušet na místní kopečky za Opavou ve směru na Šternberk. Je pravda, že mám malý poctivý nájezd tohoto skutečně dobrého povedeného motoru 1,6, a po této výměnně oleje se všechny zvukové projevy pramenicí z jeho nedostatku zase odstranily a auto jezdí skutečně zase jako nové .. úžasný zážitek se jet jen tak projet na hodinu mezi kopečky a užít si sportovní jízdu s takto koncipovaným vozem s nadčasovým sportovním designem již z roku 2005 .. Kdo nemá moc peněz a chce opravdu 2 + 2 sportovní kabriolet s pevnou skládací elektronickou střechou a lepším motorem 1,6 než žiznivou mororizací 2,0, nechť sáhne po tomto modelu, který se dá pořídit ve slušném stavu na internetu již od 40.000 Kč. 

Krátce zhodnoceno:

Překvapila mě rychlost provedení.

Mimořádná slušnost provozovatele a techniků při jednání.

Kvalitně odvedená práce.

Standardní nenadhocená cena.

Nad rámec servisní doporučení pro další období.

Automatické vystavení faktury se také nevidí pokaždé, aniž by se někdo ptal, zda se vystavit má. 

Jaké služby tento servis poskytuje? 

- veškeré servisní práce

- opravy motorů a převodovek

- opravy brzd

- výměna olejů

- výměna tlumičů

- výměna výfuků

- seřízení světlometů

- výměna skel

- a jiné

O koho se jedná a kde se nachází? 


Facebook