Oriflame je švédská kosmetická společnost nabízející kosmetické přípravky a potravinové doplňky prostřednictvím svých členů, a také na e-shopu. Globální ústředí společnosti Oriflame (Oriflame Cosmetics S.A.) se nachází v Luxemburgu a obchodní oddělení ve švýcarském Fribourgu. Vývojové centrum sídlí v Irském Dublinu, kde pracuje 100 vědeckých pracovníků. Oriflame je vlastníkem několika patentů a držitelem mnoha certifikátů kvality i ekologické šetrnosti. Některé výrobky nosí označení Fairtrade, Certifikát Ecocert, a další. V roce 2013 se umístil mezi 25 nejznámějšími značkami České republiky.

Studio 746 v Opavě patří zkušené direktorce paní Magistře Pravdové Všechno zboží mají skladem na ukázku a můžete si vybrat z katalogů a objednat k vyzvednutí, co se Vám v aktuální cenové nabídce zalíbilo. Dodání do týdne jisté. Je zde několik vyškolených pracovnic – jedna skutečná dáma vedle druhé. Pohoda, klid a profesionalita, je to, co z nich vyzařuje a rády Vám dají kvalitní radu ohledně kosmetiky, která bude tou nejlepší pro Vás.

Potřebujete si vydělat formou zábavy a povídání s kamarádkami? Není nic jednoduššího – začněte prodávat kosmetiku OFIFLAME a získejte až 23 % hodnoty výrobku jako svůj rabat.

Vyzkoušel sem výrobky z řady olejů na pleť, pánské parfémy, sprchové energizující gely a vše mohu jen doporučit. 

KDE?

STUDIO 746

UT, ČT 14 -16 hod

Mgr. Yvona Pravdová - 777 012 683

Masarykova 342/39, Opava

Foto zboží Oriflame