Stejný tvar i barva

Taky jste na Ostrožné, v Dvořákových sadech nebo v centru byli málem přejeti magorem, co nechápe, že lidé nejsou kuželky pro jeho elektrickou motorku? 

Jedná se o muže cca 30 let, který v poslední době v rychlosti 50 km v hodině minimálně, brázdí rušné ulice centra. 

Můj zdroj uvedl, že se jedná prodejce omamných látek, který v odpoledních hodinách takto zásobuje po centru svoje dealery s tímto chemickým materiálem. 

Mě osobně málem srazil předminulou sobotu v Dvořákových sadech, když jeli na této motorce ve dvou, ačkoliv je určena pro jednoho, kdybych neuskočil, pravděpodobně by do mě zezadu narazili a zlámali mi obě nohy nebo i páteř. 

Na tento elektrický skútr v hodnotě 56 tis Kč není ŘP, nemusí mít helmu - a může s tím jezdit bez omezení dopravních předpisů  - i pod vlivem omamných látek. 

Nechápu, jak Městská nebo i státní policie toto mohou tolerovat. 

Dejte blbečkovi hračku a stane se z něho nebezpečná zbraň. 

Stejný tvar i barva

Koloběžka FUTURE ECO HIGHWAY je v základu vybavena baterií Lithium-ion 60V 30Ah.  Elektromotor Boshel 2000W Ultra POWER zaručuje čistý a naprosto tichý ekologický pohon s rychlostí až 72 km/h a dojezdem až 90 km. Širokoplášťové zadní kolo 215/40 12" s výborným odvodem vody a nízkou hlučností se stará o perfektní stabilitu. Velká kola a špičkové tlumiče kvalitně absorbují nerovnosti na cestách, ať už se jedná o silnici či polní cestu. Funkční robustní konstrukce s nosností až 200 kg nabízí možnost vozit i řidiče opulentnější postavy. Široká, ergonomicky  tvarovaná sedačka vám zpříjemní i několikahodinovou jízdu. Díky novému motoru Boshel vyjedete kopec do stoupání 30%. O odpružení zadního kola se starají dva tlumiče. Uchycení kola k rámu, přední část je vyřešena klasickou vidlicí s dvěma tlumiči. Zadní a přední blinkry, brzdové světlo, zadní světlo indikující rozsvícení předních světel, přední led světlo s přepínáním potkávacích, nebo dálkových světel určitě oceníte hned po první jízdě. Luxusní vzhled podtrhává kvalitní módní sedačka, zadní blatník s vystouplým brzdovým světlem a u tohoto modelu také velmi pohodlné opěrky nohou pod řídítky jako je u chopperů zvykem.

"Koloběžka má neuvěřitelný odpich, sílu v kopcích a díky 30Ah baterii velice slušný dojezd. Nově nás překvapili adaptivní blinkry, dva tlumiče pod sedačkou a 5Ah baterie pro rychlejší nabíjení. Je to zatím nejsilnější stroj. Který jsme řídili. Široké, sklopitelné stupačky nemají obdoby, úžasný  design a zpracování. Síla motoru je překvapující, akcelerace ohromující.

Barevný displej je velice přehledný. Vřele doporučujeme, přijďte se osobně přesvědčit a neváhejte, kdo se nesveze, neuvěří."

Zdroj informací a foto koloběžky: www.rcskladem.cz/


Facebook