Na letohrádku na Ptačáku je nové oko Velkého bratra. Tedy bylo. Asi týden, ale už ho asi někdo sestřelil vzduchovkou nebo zeleným laserem - a zmizelo - a je asi v opravě - takže pozor, - až ho tam zase dají. 

Tato kamera měla velice dobré přiblížení na několik centimetrů. 

Kdyby jste si balili špeka, viděli by Vám strážníci nejen do obličeje, ale i do rukou - vy poklidně pokuřujete a najednou přijede hlídka a sebere vám zbytek kuřiva drahoceného - tak to copak chceme? 

Samozřejmě to, ale podporuji z hlediska bezpečnosti občanů, i když si myslím, že pěší hlídka jen pro park by byla přínosnější, kdyby chodila tam a zpět po celých Dvořákových sadech. Zase je to levnější řešení v noci. Ale na Ptačáku nikdo nikoho nevraždí, - takže to je zde jen pro ten účel huličů sledování - si myslím - a případného prodeje OPL.

Ale pravděpodobně - než tam někoho pošlete a někdo dojede a zakročí - 15 - 30 min v Opavě standardně a více u státní policie - mohou být pachatelé dávno pryč - a pak se podobný záznam bude hodit - uvidíme, jak to bude fungovat - a kolik dní tam zařízení bude - a kolik dní bude v opravě tedy, - když už po 14 dní provozu - jste ho již na 3 týdny sundali. 

A památkáři vám to povolili? 

Už tam není - ale zde se můžete podívat, jak tato kamera mohla sledovat panoramaticky dění kolem sebe i za sebou vzadu na lavičkách 

Balíte si špeka? Tak pozor ať vás Velký bratr z MP Opava nesleduje


Facebook