Lékárna AVE - Horní náměstí 1, Opava

Nedávno sem měl vážný problém s lymfatickým zánětem pod bradou, který mi hnisal skoro 3 týdny než prasknul. Nic příjemného, co bych někomu přál. Jak to bývá, chlapi jsou zbabělci a než to prasklo samo, protože jsem si to nenechal vyřezat zubní lékařkou, - trpěl sem jako kůň. 

Poté, co to bylo venku, měl jsem na krku obrovskou díru asi 4 x 3 cm do hloubky a obrovský strach, že se to nezahojí ta prohlubeň a zůstane mi tam navždy ďolík. 

Byl jsem ve 2 lékarnách - se zeptat na radu, co s tím, ale hned poté, co jsem řekl svůj problém, aniž by mi dovolili jim to ukázat odhrnutím elastické šály, co jsem používal jako krytí, aby nebylo bráněno v odtoku hnisu - všude mi řekli, ať jim to ani neukazuji a rovnou s tím utíkám na zubní pohotovost, že mi nemají, jak pomoci. 

Nakonec sem to vyzkoušel v lékarně AVE naproti radnice. 

Paní Magistra, byla velice uctivá a sama od sebe mi řekla, ať jí to ukážu, kdy se naklonila až ke mě a ránu si dobře prohlédla několik vteřiin. 

Zhodnotila mi, protože sem sám do toho pořádně neviděl, že rána už nehnisá a mohu začít léčbu hojení rány vyplňováním speciální mastí HemaGEL, která mi prý účinně pomůže. 

Přiznám se, že sem tomu moc nevěřil, když sem malou mastičku viděl, ale poslechl sem, mast koupil a každý večer trošku obsahu do rány prstem, na její radu, vměstnal. 

Věřte nebo ne, ale každé ráno byla díra v krku o něco menší. Tato mastička je opravdu zázrak a nyní po 14 dnech léčby a vypotřebování 2 tub, mám ránu plně zaplněnou novou tkání, a že tam byla obrovská díra, po tom není ani památky, jen jizva tam zatím zůstala. 

Minulý týden jsem zase bral léky na předpis, co užívám a potřeboval sem něco vysvětlit v účinku. Paní Magistra mi ochotně skoro 10 minut vysvětlovala, co jsem nechápal a vůbec nekoukala na to, že za léky není žádný doplatek. 

Touto cestou děkuji  ochotné a hodné paní Magistře za její odborné rady a slibuji, že nadále budu chodit jen a pouze k nim. 

A co o sobě píší oni sami na internetu? 

Lékárna AVE s.r.o. byla založena 1.6.2005, jsme tedy společnost s dlouholetou tradicí.

Nyní máme síť 6 kamenných lékáren ve městech Šumperk, Olomouc, Zábřeh na Moravě, Ostrava a Opava. Našich zákazníků si velice vážíme a snažíme ke každému přistupovat individuálně, tak abychom byli schopni co nejlépe poradit a pomoci. Naše lékárny nabízí nejenom výdej léků na předpis, prodej volně prodejných léčiv a doplňků stravy, ale máme také jednu z největších nabídek značek dermokosmetiky, a to Nuxe, Avene, Klorane, A-derma, La Roche, Vichy, Cerave, Nobilis Tilia, Korres, Rene Furterer. Náš personál je proškolen a ochoten pomoci s čímkoliv.

Jsme také blíž maminkám a jejich dětem díky nabídce mléčné výživy, vitamínů, doplňků za nízkou cenu.

Poskytujeme poradenství v oblasti léčby cukrovky, plicních onemocnění, zvýšené hladiny cholesterolu, léčby obezity. Také pro pacienty s těmito nemocemi jsme blíž díky nabídce léčiv bez doplatku.

Lékarna AVE, Horní náměstí 1, 74601 Opava, tel: 553 673 736, PO - PA - 7.30 -18 hod


Facebook