Tak já nazývám tuto kouzelnou prodejnu, která nemá v celé Opavě obdoby. Ačkoliv mimo hlavní ulici, pořád na atraktivním místě v přízemí Minoritského kláštera na Masarykově třídě 39. 

Když vejdete dovnitř poměrně velkého krámku o dvou místnostech – jste překvapeni, kolik se vejde do takových malých prostorů zboží najednou, ale tak šikovně rozmístěné přehledně, - že nevíte, na co pohledět dříve, -  na jakou kategorií z oblasti kosmetiky – pánské i dámské – nebo šperků, nebo keramiky či stovky zbytečností, které sice nepotřebujete, - ale když je tam vidíte, - chcete si je koupit, - protože nikde jinde v Opavě, tolik krásných věcí pohromadě na jednom místě zkrátka - nenajdete.

Profesionální paní Majitelka je zkušená obchodnice, která přesně ví, jaký sortiment musí s celé ČR objednávat, aby uspokojila nároky svých náročných zákazníků, kteří ji ale na druhou stranu zajišťují opakované objednávky - ve vracejících se nákupech svou věrností - za její precizní servis i služby.

Pokud jste muž a nevíte, co koupit ženě – paní Majitelka i 15 minut Vám bude vysvětlovat, co by se jí mohla hodit a udělalo by jí velkou radost, že jste jí neodbyl něčím tuctovým a věnoval jí čas při výběru. Pokud nic nekoupíte, zlobit se určitě nebude. Pokud jste žena – a chcete opravdu nadčasovou kosmetiku pro muže -  i věci na úpravu vousů, - co nikde jinde nemají, - a další výrobky, - které nám pánům tvorstva udělají velikou radost – neváhejte a celý jeden regál je tu k mání za super ceny na výběr.

Přírodní produkty, šperky, kosmetika, keramika, parfémy, polodrahokamy, sošky, nádobí, čaje, svíčky, retro zboží a spousta jiného raritního zde k mání, jak vidíte na fotkách. 

Pokud nemáte ještě vyřešené dárky na Vánoce – utíkejte sem – a udělejte radost  blízkým opravdu - jako v pohádce. 

Masarykova třída 39

Opava

746 01

Prodejna se nachází v průjezdu budovy Minoritského kláštera

PO - PA - 09-17 hod, SO 09 - 12

UJanety.cz


Facebook