11.11.2021 - Proticovidová demonstrace s defenestrací diktátorů v tomto režimu? 

Tak jsem si radostně myslel, že se půjdu přidat k neočkovaným, ale brzy jsem pochopil, že to jen do Opavy přijel Svatý Martin na bílém koni doprovázen stovkami rodičů a dětí 

Průvod započal ve čtvrtek odpoledne u Obecního domu na Ostrožné, kde se formovala Martinova družina panošů, lokajů a hudebníků.

Koník byl z lidí trošku vystrašený, a nechtěl úplně poslouchat, jsem měl dojem, ale nakonec se uklidnil a průvod postoupil Ostrožnou až na Náměstí před Radnici.

Byla legrace, zpívalo se, tančilo, účastníci průvodu měli dobové kroje - myslím, že se tata akce podařila určitě, kolik přišlo občanů se podívat  a připomenout si lidový obyčej. 

Je dobré, že v Opavě takto funguje kulturní život a organizace a Divadlo, které se na nich spolu s Magistrátem podílejí. 

Pánský náhrdelník z velkých kuliček originálů sopečného lávového kamene, -  doplněný tmavým tygřím okem každý 3 korálek - kovový talisman na šperku pevně uchycen - ideální velikost kolem krku dospělého muže - dá se zkrátit - vzadu zapínání šperková karabinka - vhodné ke všemu, -  i k obleku pro stylového muže - cena v TrendHim.cz od 999 Kč podobný - moje cena za tento originál 52 kamínků + přívěsek 

pouze 499 Kč a koupit ho můžete ZDE - shopKORONAVIRUS.cz - klikněte pro vstup na fotku nebo sem


Facebook