Elegant Style - secondhand

Ačkoliv jsem GENESIS chválil na jedničku, přesto tento sekáč u mě vyhrál v Opavě v Ostrožné na celé čáře v mém kritickém hodnocení.

Proč? 

1. Vynikající poloha. 

2. 300 metrů prodejní plochy, kde se neustále mění zboží. 

3. Profesionální a uctivé Dámy obchodnice - toto nejsou tuctové prodavačky, - ale Dámy obchodnice. Zkušené, ochotné, uctivé, poctivé. 

4. Sortiment. Všechno čisté, voňavé, vyžehlené, nemají tady kousky se skvrnami nebo dírkami, vše většinou funguje na 90 % - 100 %, kdyby to bylo nové - např na bundě za 5.000 Kč chybí jezdec v zipu, - to, co se drží, ta koncovka jen.

5. Kvalitní značky - u mě jako muže např velice drahá značka sOliver tu často k mání - stylové zimní bundy, co jinde stojí okolo těch 5.000 Kč nové - zde za 140 Kč, Kupuji zde také trička za 40 Kč v ceně okolo 500 Kč stavu nového a polokošile, které někdy v drahém značkovém krámu mohly stát i 2.000 Kč kus za 50 Kč. Jsou zde drahé pánské mikiny za ceny 1000 - 2000 Kč stavu ceně nového, co mohly stát, -  ale bohužel zpravidla jen S velikosti a občas i pěkná M.  

6. Jednou měsíčně - od pondělí sleva - 50 % - doporučuji nečekat na další dny - kdy pokaždé - každý den klesne sleva o dalších - 10 % a končí se na 10 % v pátek z původní ceny do 13 hodin v tento den ale jen, - ale většinou už v úterý jsou ty lepší věci pryč - doporučuji nakoupit hned při - 50 % v pondělí, a když přijdete dopoledne hned, budete mít hodně z čeho vybírat. 

7. Pokud chcete ale kvalitu, Dámy doplní sklad v pondělí o celý sortiment znova o 90 % - a v tom budou zase luxusní kousky za plnou cenu, ale v původní hodnotě té drahé ceny - mívají tu i drahé kabelky, kabele, batohy zánovní, peněženky a kvalitní boty sportovní i zimní za standardní cenu 70 Kč kus opravdu celkem i kvalitní pár a dobrá značka - Adidas i Nike. 

8. Opravdu narazíte na drahé kousky například u zimních bund - která byste si nikdy nekoupili pro nedostupnost v ČR, ale i pro cenu okolo i 8 tis kč za zimní pánskou bundu a vzhledem k tomu, kolik sem chodí Dám, tak i ženy zde jistě mají velký výběr v kvalitě a značkách. 

9. Profesionálové majitelé se o podnik dobře starají - je vidno, že to nejsou v oboru žádní nováčkové - a dobře nastavili i cenovou politiku pro své zákazníky. 

10 Jako Pověřenec GDPR kladně posuzuji, že jako jedni z mála, mají správné poučení na kamery při vstupu do provozovny na venkovních dveřích, jak má vypadat, a jaké má obsahovat náležitosti. 

Doporučuji nejvíc v celém městě - záčátek Ostrožné u Obecního domu - otevřeno 09 - 17 hod pondělí - pátek 

Že by si velitelé Policie Opava přečetli náš článek o tom, jak po městě nechodí žádné jejich hlídky (nu a v Dvořákových sadech prodávají živly pervitin) - článek  a zvuková nahrávka ZDE - a chytli se za hlavu a vyhnali policisty do ulic?

V této ulici je vidím za poslední 2 roky každý den procházení - poprvé. 


Facebook